2019 Doğtaş Koltuk Takımları

Mayıs 28, 2019 337 0 0

Mobilya dünyasında en çok tercih edilen markalardan biri olan Doğtaş Mobilya, şık tasarımları, zarif detayları ve her bütçeye uygun seçenekleri ile tercih edilmeye devam ediyor. Salon ve oturma odası dekorasyonu için, her sezon farklı ve yeni koltuk takımları tasarlamaya devam eden Doğtaş Mobilya’nın yeni koleksiyonunu sizler için inceledik.

Doğtaş oturma grupları hakkında hazırladığımız galerimizde de yeni sezon ürün seçeneklerine dair fikir sahip olabilirsiniz. Gelin isterseniz, ilk olarak markanın yeni sezon koleksiyonunda yer alan ürün gruplarından bazılarına biraz daha yakından göz atalım…

Kullanışlı tasarımı ve şık rengi ile 2019 Doğtaş oturma grupları arasında yerini alan bu model, aynı zamanda yataklı koltuk takımları arasında da yer alıyor. Altında yer alan depolama alanı ile özellikle küçük salonlar ve oturma odaları için ideal olan bu koltuk takımı, iki adet üçlü ya da bir adet üçlü ve bir adet ikili şeklinde takımlar halinde satışa sunuluyor.

Doğtaş’ın yeni koleksiyonunda çok farklı model seçenekleri mevcut. Klasik oturma gruplarının yanı sıra, yerden tasarruf sağlayan L koltuk takımları da 2019 Doğtaş oturma grupları arasında bulabileceğiniz modellerden. Gri ve kırmızı tonlarını buluşturan bu köşe koltuk, şık ve modern tasarımı ile hem salon hem de oturma odası dekorasyonunda kullanabileceğiniz bir seçenek sunuyor.

Mantini oturma grubu adıyla 2019 Doğtaş oturma grupları arasında yer alan bu model, zarif yeşil rengi ve üzerindeki dekoratif şık minderleri ile özellikle modern salon dekorasyonu için harika bir seçim.

Salon ya da oturma odası dekorasyonunuz için modern, şık ve kullanışlı bir oturma grubu arıyorsanız, Doğtaş’ın yeni koltuk takımları arasında yer alan bu Gold koltuk takımını da seçeneklerini arasına dahil edebilirsiniz. Gri tonlarındaki rengi ve üzerini tamamlayan mavi tonlarında kırlentleri ile pek çok farklı tarza ve renk kombinasyonuna uyum sağlayacak bir model seçeneği sunuyor. 2019 Doğtaş oturma grupları hakkında daha fazla model seçeneği arıyorsanız, aşağıda sizler için derlediğimiz oturma grupları galerimize de göz atmanızı öneririz.

Tags: doğtaş koltuk modelleri 2019, doğtaş koltuk takımı fiyatları, doğtaş oturma grupları, yeni koltuk takımları 2019 Categories: Mobilya
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir