Amerikan Mutfak Modelleri 2019

Ekim 4, 2018 1013 2 0

Amerikan Mutfak Modelleri 2019 yılında bir çok dekorasyon tutkununu derinden etkiyeleceğe benziyor. Bunun sebebi bu sene bir çok farklı modelin aynı anda moda kataloglarında yer almasıdır. 

Yazımızda Amerikan mutfak Modelleri 2019 yılında hangi dizaynları ile öne çıkmaktadır bunu inceleyeceğiz.

Beyaz Amerikan Mutfak Modelleri 2019

Beyaz sıradan bir amerikan mutfak

Eğer sadelik ve minimalizm benim ikinci adımım diyorsanız yukarıdaki model bu yıl oldukça revaçta. Beyaz Amerikan mutfaklar gerçi her dönemin modası hiç geçmeyen mutfak modelleri arasında yer almaktadır. Bunun nedeni de soft ve ferah bir yapıya sahip olması ve çok çeşitli aksesuarlara rahatlıkla uyum sağlamasından gelir. Eğer yukarıdaki gibi bir mutfak istiyorsanız bir kaç yeşillikle renklendirmeniz sizin için yeterli olacaktır.

Farklı bir beyaz Amerikan mutfak

Beyaz Amerikan Mutfak Modelleri 2019 yılında yine sıklıkla kullanılacak modeller arasında olması nedeni ile sizin için bir tercih sebebi olabilir. Ancak farkı modellerde Amerikan mutfak çeşitleri arıyorum diyorsanız farklı renklere yönelmenizi tavsiye edebiliriz.

Renkli Amerikan Mutfak Modelleri 2019

Renkli Amerikan mutfaklar özellikle canlılık arayanlar için tercih edilmesi olasıdır. Renkli en azından iki renkli amerikan mutfakların en büyük artısı, özellikle tarzınızı en iyi yansıtabileceğiniz tasarımları bulabilmeniz açısından sizin için büyük rahatlık arz edecektir.

Renkli amerikan mutfak tasarımı

Renkli ve endüstriyel tarzda oluşturulmuş bir amerikan mutfak ve çeşitli bahar çiçekleri ile grinin soğukluğuna sıcaklık katmış. Renkli amerikan mutfaklarda metalin daha sıklıkla kullanıldığını görmekteyiz. Özellikle endüstriyel tarz severler için tercih edilebilecek bir tasarım.

Mavi tezgahtan oluşan mutfak modeli

Şimdi diyeceksiniz ki, bu tasarımlar biz Türk toplumunu pek yansıtmıyor, piyasada bu modellere denk gelmiyoruz. Görsellerimiz size fikir vermesi ve kalıp modellerden uzaklaşarak kendi tarzınızı yansıtacağız tasarımları bulmanız. Mesela yukarıdaki görselde mavi renkli bir tezgah kullanılmış. Renkli amerikan mutfak tasarımları arasında özellikle mutfağa hareket katacak bir çalışma diyebiliriz.

Koyu Renkli Amerikan Mutfak Modelleri 2019

Koyu renkli amerikan mutfak modelleri

Siyah veya grinin çeşitli tonlarından beyazla yumuşatılarak çok çeşitli modeller üretmek mümkün. Siyah beyaz tutkunlarının sıklıkla başvurabileceği bu tarz mutfak tasarımları tercih edilebilir.

Amerikan Mutfaklar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Toplulumuzda amerikan mutfaklarlar açık mutfak olarak da belirtilmektedir. Hatta genellikle salon ile entegre edilmektedir. Bu nedenle iç içe bir yaşam alanı oluşturulması nedeni ile sıcak bir hava katmaktadır.

Amerikan mutfaklar bir diğer adıyla açık mutfaklar ev yapılarının daha çok daire şeklinde olması ve kullanım alanının daha kısıtlı olması nedeni ile ülkemizde daha küçük yapıda olmaktadır. Yukarıdaki görseller bu nedenle çoğu evde birebir kullanılması pek olası değildir. Ancak belirttiğimiz gibi fikir verme açısından oldukça önemli bilgiler barındırmaktadır.

Bayanlar için hayatlarının çoğunluğunu geçirdikleri mutfaklar çok önemlidir. Mutfak her açıdan pratik ve kullanışlı olması gereklidir. Bu sebeple Amerikan mutfak modelleri 2019 yılında da popülerliğini bu sebeple korumaya devam ediyor.

Vakitlerinin çoğunu mutfakta harcayan hanımlar ev ortamından uzak kalırken amerikan mutfaklar bu durumu ortadan kaldırıp kadınların hem rahat çalışmasını hemde ailesi ile vakit geçirmesine imkan sağlamaktadır. Az odalı evler içinde pratikliği ve yerden kazancı sağlayan amerikan mutfaklar bütçeyi de fazla sarsmadan evlerinize sunulmaktadır.

Amerikan mutfaklar pratiklikte ve modernize tasarımları ile sınır tanımadan müşterilerine konfor sunmaktadır. Aileleri ile sık vakit geçirmek isteyen misafirleri geldiğinde mutfaktan çıkamayan hanımlar için idealliği sağlayan Amerikan mutfak tasarımları alıcılarını beklemektedir.

Bu yazımızda Amerikan Mutfak Modelleri 2019 yılında bize hangi tasarımlar ile karşımıza çıkacak inceleye ve detaylandırmaya çalıştık. Çok daha fazla bilgi için aşağıdaki resim galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Tags: amerikan mutfak salon modelleri, küçük amerikan mutfak salon dekorasyonu Categories: Mutfak
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Yorumlar
  1. Avatar

    -

    Eve gerçekten çok başka hava katıyor Amerikan mutfak modelleri teşekkürler

  2. -

    […] Amerikan Mutfak Modelleri 2018 Ekim 4, 2018 Minik Dekorasyon Fikirleri Ekim 4, […]

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir