Dekorblogu
Beyaz Koltuk Takımına Uygun Duvar Rengi Galeri için tıklayın

Beyaz Koltuk Takımına Uygun Duvar Rengi

30 Eylül 2019

Beyaz koltuk takımı, pek çoğumuz için salon ve oturma odasında en çok tercih edilen mobilya seçeneklerinden biridir. Hem küçük hem de büyük mekanlara uyum sağlayan ve kullanıldığı alanda daha ferah ve daha sakin bir atmosfer yaratan beyaz koltuk takımları, sakinleştirici bir etkiye sahip olsa da, tek başına yeterli değildir.

Beyazı doğru kullanarak, mekanda dilerseniz country tarzda, dilerseniz klasik tarzda, dilerseniz retro tarzda, dilerseniz de modern tarzda bir salon dekorasyonu yaratabilirsiniz. Beyaz koltuk takımlarını doğru aksesuar ve mobilya ürünleri ile tamamlamanın yanı sıra, beyaz koltuk takımına uygun duvar rengi seçmeniz de önemlidir.

Beyaz, birlikte kullanmak için oldukça geniş bir renk skalası sunsa da; mekanın tarzı, sizin zevkleriniz ve yaratmak istediğiniz atmosfer de beyazı tamamlamak için kullanacağınız rengi seçmenizde önemlidir. Beyaz koltuk takımı ile birlikte kullanabileceğiniz duvar boyası renkleri, beyaz koltuk takımları ile tasarlanmış salon ve oturma odası dekorasyon örnekleri için, dilerseniz, aşağıda sizler için hazırladığımız galeriye de göz atabilirsiniz.

Ama öncesinde, beyaz koltuk takımına uygun duvar rengi seçeneklerinden bazılarına birlikte göz atalım…

Beyaza Uygun Duvar Boyası

Beyaz koltuk takımlarınız varsa, duvarlarda pembeden laciverte, siyahtan metalik renklere, yeşilden maviye, kırmızıdan sarıya kadar hemen her rengi kullanmanız mümkündür. Burada, beyazı tamamlamak için kullanacağınız duvar rengi, mekanın tarzına bağlı olacaktır.

Soft pembe, su yeşili ve diğer pastel renkler, beyaz ile buluştuğunda mekanda sakinleştirici bir etki yaratır. Lacivert, siyah gibi koyu renkler ise, altın ya da metal renkli aksesuarlarla birlikte beyazla buluştuğunda, modern ve klasik bir dekorasyon tarzı elde etmek için kullanılabilir.

Daha canlı bir salon dekorasyonuna ihtiyacınız varsa, beyaz koltuk takımına uygun duvar rengi seçimi için; kırmızı, yeşil, mavi, sarı, turkuaz, turuncu ve daha pek çok farklı renkte duvar boyalarını da tercih edebilirsiniz.

Beyaz Koltuk Takımı İçin Duvar Renkleri

Beyaz koltuk takımı için duvar rengi önerisi arıyorsanız, aşağıda sizler için hazırladığımız galeride bulabileceğiniz 15 farklı dekorasyon önerisinden ilham alabilirsiniz!

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ