Dekorblogu
En Güzel Prefabrik Evler

En Güzel Prefabrik Evler

01 Eylül 2020

Dubleks prefabrik evlerin fiyatları. Tek katlı prefabrik evlerin fiyatlar. Bu makalemizde prefabrik evler hakkında genel bilgiler yer almaktadır. Moduler dediğimiz konteyner evleri de satın alabilir ve uygun maliyetli ev sahibi olabilirsiniz.

Şehrin Stresinden Kurtulun
Şehir hayatı insanı olumsuz yönde etkiler. Şehrin trafiği, iş ortamlarının gerginliği ve zorluğu insanların hayatına olumsuz yönde etki yapar. Yorgun bir şekilde evinize döndüğünüzde huzuru bulmak istersiniz. Bu tabi şehir hayatında ne kadar mümkün olabilir, düşünmek lazım. En azından hafta sonları gidebileceğiniz bahçeli bir eviniz olabilir.

Fiyatı uygun bir yerden arazi satın alarak buraya uygun maliyetli prefabrik evler yapabilirsiniz. Şehirde durma mecburiyetiniz olsa bile hafta sonlarını güzel geçirebilir ve moral toplayabilirsiniz. Ya da bulunduğunuz yerde imkanınınız varsa bir arazi satın alıp prefabrik evinizde kafanıza göre bir yaşam geçirebilirsiniz. Maliyetleri normal bir evden çok daha düşüktür.

Tek Katlı ve Dubleks Prefabrik Evler
Prefabrik ev tercihinde tek katlı ya da dubleks seçebilirsiniz. Tamamen sizin isteğinize ve zevkinize kalmış bir şey. Prefabrik evler fiyat olarak da ekonomik, standart ve lüks sınıflara ayrıldığından değişik fiyat seçeneklerine sahiptir. Alt kısımdan fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Prefabrik Evler Kaç Metrekare?
Tek katlı olan prefabrikler 40 metrekareden başlar ve 200 metrekareye kadar gider. Bu evlerin daha büyükleri de olabilir ama genelde ortalama metrekare ölçüleri bunlardır. Tek katlı geniş evleri sevenler 200 metrekareye kadar güzel bir ev satın alabilirler. Dubleks prefrabiklerde 80 metrekare ile 200 metrekare arasında değişebilmektedir.

Modüler Evler
Bizler bu evlerin ismini konteyner ev olarak biliyoruz. Prefabrik evlerden daha ucuza satın alınabilirler. Daha ekonomik ve düşük maliyetli olan modüler evleri sahip olduğunuz araziye çok kısa sürede ve kolay bir şekilde koydurabilirsiniz. Modüler evler genelde bağ evi olarak, hobi bahçesi evi veya yazlık olarak kullanılabiliyor. Bu evler 1 hafta gibi bir sürede oturmaya hazır hale gelir.

Prefabrik Ev Fiyatları
Tek katlı prefabrikler 70.000 TL civarından başlar. Fiyatı uygun olan bu modellerin metrekareleri 40-50 metrekare arasındadır. Hiç kuşkusuz ki metrekare arttıkça fiyat da artmaktadır. 80 metrekare prefabriklerin fiyatı ise 120.000 TL civarıdır. Dubleks prefabrik evler ise 150.000 TL’den başlamaktadır. Dubleks evler en az 80 metrekare olur. Evin kalitesine ve metrekaresine göre fiyatlarda değişiklikler olur.


PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ