Dekorblogu
Enza Home Köşe Koltuk Takımları

Enza Home Köşe Koltuk Takımları

06 Ekim 2020

Enza home köşe koltuk takımları 2019 sezonunda da yine gözde olacak gibi duruyor. Enza home yeni sezonda da kaliteli kumaşları, özgün tasarımları, işlevsel dizaynları, sağlamlığı ve estetik duruşu ile diğer markaların bir adım önüne geçmiş durumda. Bugün sizler için enza home köşe koltuk takımları hakkında yaptığımız araştırmayı sunuyoruz.

Enza Home Köşe Koltuk Takımları İle Önde Olun

Enza home oturma grupları 2018 sezonunda oldukça ses getirmişti. Biz 2019 sezonunda da bu başarısını devam ettireceğine eminiz.

Enz ahome köşe koltuk modelleri 2019 tasarımları özel renk ve kumaşı ile bütün rakiplerini geride bırakarak zirveye oturuyor.

Yeni sezon ürünlerini incelediğimizde bağımsız modüler şeklinde tasarlanan modellerin hem birleşik, hem de ayrı şekilde kullanılabildiğini görüyoruz.

Yatağa dönüşen enza home cornes koltuk takımı aniden yatıya gelen misafiriniz için yatak odası konforu sunuyor.

Gelin şimdi birlikte 2019 enza home köşe koltuk takımları nelermiş görelim.

Enza Home Aria Köşe Koltuk Takımı

Sakinliğin ve huzurun rengi olan yeşil renk aria köşe koltuk takımı el işi kapitone dikişi, eşsiz kumaş dokusu, çağdaş ve estetik tasarımı ve diğer işçiliği ile enza home köşe koltuk takımı modelleri arasında hemen hemen en yüksek fiyata sahiptir.

Özel tasarım berjerlere ahşap papel kaplaması ile kaliteli ve görkemli bir görünüm sunulmuş.

Yine özel tasarım koltuk kırlentleri için nar çiçeği, kahve ve yeşil tonları kullanılmıştır. Koltuk takımı ana renkleri ile mükemmel bir kontrast yakalayan bu renk tonları evinize hem samimi bir ortam, hem de gösteriş getirecektir.

10,965 TL olan bu ürünün indirimli fiyatı 7,400 TL’dir.

Enza Home Lupo Köşe Koltuk Takımı

enza home lupo koltuk takımı

Evlerinizin en özel alanlarında tarzı ve duruşu ile dikkatleri çeken lupo köşe koltuk takımı kol kısmındaki baklava deseni detayı ile dikkatleri çekmektedir.

Koltuk kırlentleri faklı ebatta ve renklerde tasarlanarak dekorasyona eşsiz bir görünüm kazandırmaktadır.

Yüksek ahşap ayak yapısı konforlu bir görünüm kazandırırken temizlik kolaylığını da beraberinde getirmektedir.

Kolay yatak olabilme özelliği ise şıklığından sonra gelen en çok tercih nedenidir. Enza home lupoköşe koltuk takımı fiyatı 6,800’den 4,600’e çekilerek %25+%10 indirim yapılmıştır.

Enza Home Boogıe Köşe Koltuk Takımı

boogıa köşe koltuk takımı enza home

Boogıe, modern görünümü ve kusursuz dizaynı ile salon veya oturma odalarında fark yaratmak isteyenlerin tercihleri arasındadır. Sağ ve sol kullanım imkanı sunan boogıa, fonksiyonel dizaynı, faklı ölçülerde ve otantik desenlerdeki kırlentleri ile yaşam alanlarınıza rahatlığı getirmeyi garanti ediyor.

Enza Home Toronto Köşe Koltuk Takımına Ne Dersiniz?

enza home toronto köşe koltuk takımı

Enza home köşe koltuk takımları içinde farklı bir yere sahip olan Toronto koltuk takımı sağ ve sol alternatifi ile farklı dizaynlar yapmanızı sağlıyor.

Sandıklı veya yataklı kullanım için her iki seçeneği de bulunan enza home köşe takımı, özellikle dar mekanlara konforu ve şıklığı getirmektedir.

Bakınız: Küçük Evler İçin Koltuk Takımları

Bu ürünümüzün fiyatı ise 4,560’tl’den 3,280’TL’ye inmiştir.

Mayfaır Köşe Koltuk Takımı Enza Home

mayfaır köşe koltuk takımı

Salon ve oturma odasında konfor denilince akla gelen bütün detayları bünyesinde barındırarak tek başına rahatlığı, estetik duruşu ve rahatlığı sınan mayfaır köşe koltuk takımı, özellikle salon dekorasyonuna yepyeni bir boyut kazandırmaya geliyor.

Kumaşındaki dolgun ve yumuşak yapışı, geniş oturma alanı ile birleşerek maksimum rahatlığı ayağınıza getirmektedir.

Birbirinden farklı kullanılabilen modüler özelliği farklı kombinasyonlar yapmanıza olanak sağlamaktadır. 6,450’TL’Den 4,900TL’ye düşen fiyatı ile kaliteyi daha ucuza almaya ne dersiniz.

Enza Home Martha Köşe Takımı

enza home martha köşe koltuk takımı

Yatak ve sandık olma özelliği ile farklı seçenekleri bir araya getiren martha köşe koltuk takımı, yüksek ayakları ile şık bir görünüm kazanmıştır. Koltuk kumaşındaki özel doku ve dikiş detayları, martha köşe koltuk takımına hemen hemen her alana uyum sağlama özelliği sunuyor.

Sırt yastıklarına farklı bir kapitone dikiş uygulaması ile görsellik kazandırılmış, bu görsellik kırlentlerdeki özel dizayn ile desteklenmiştir. 3,850TL olan bu ürünün fiyatı yapılan dev indirimle 2,500’TL’ye çekilmiştir.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ