Dekorblogu
Yeşil Koltuklara Uygun Duvar Rengi

Yeşil Koltuklara Uygun Duvar Rengi

12 Eylül 2022

Yeşil koltuklara uygun duvar rengi neler olabilir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Yeşil koltuklarla uygun olan pek çok farklı duvar rengi bulunmaktadır. Bu duvar renkleri koltuğun yeşilinin tonu ile de oldukça ilişkilidir. Örneğin Koyu yeşil koltuklara uygun duvar rengi daha farklıyken açık yeşil koltuklara uygun duvar rengi çok daha farklıdır. Bu yüzden koltuklarınızın tonuna göre duvar rengi belirlemeniz daha mantıklı olacaktır. Yeşil koltuklar sayesinde oldukça hoş görünen bir ev dekorasyonu yapmaya başlamış olsanız da duvar renginizle uyumlu olması ve bütün renklerin güzel bir şekilde görünmesi de gereklidir. Ayrıca sadece yeşil koltuklar değil bazı durumlarda kiremit rengi berjer gibi farklı parçalarla da birleştireceğiniz için neye boyadığınız oldukça önemli olacaktır.

Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2

Yeşil Koltuklara Uygun Duvar Rengi Hangileridir?

Yeşil koltuklara uygun duvar rengi nedir merak ediyorsanız o zaman hemen anlatmaya başlayalım. Eğer açık tonlarda yeşil renkli koltuğunuz varsa o zaman duvar renginin de açık olmasını tavsiye ederiz. Örneğin krem rengi oldukça iyi olacaktır. Aynı zamanda açık renkli ahşap olan raf gibi başka dekorasyon aksesuarlarını da kullanabilirsiniz. Görselimiz arasında olan ve iki yeşil berjerin bu şekilde yan yana geldiği görsele bakın. Yeşil koltuklara uygun duvar rengi olarak krem seçilmiş ve oldukça harika sonuç vermiştir. Ayrıca yine görseldeki gibi bitkilerle süsleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla şık tasarımlarınız olacaktır.

Yeşil koltuklara uygun duvar rengi ile farklı renk koltuğun dekorasyonunu yaparken ne olmalı diye soruyorsanız onu da hemen söyleyelim. Hemen görsellerimiz arasındaki kiremit rengi berjer ve yeşil koltuğun olduğu görsele bakın. Bu görselde de gördüğünüz gibi yalnızca yeşil koltuklara uygun duvar rengi seçilmemiş aynı zamanda da kiremit rengi berjere de seçilmiştir. Bu renk tabii ki de beyaz olacaktır. Beyaz renk her renkle uyumludur bu yüzden burada da oldukça şık görünmektedir. Ayrıca ev dekorasyonu yaparken bu şekilde aydınlık bir rengin olması odayı daha da büyük gösterecektir. Bu yüzden de hepinize bu beyaz renkli dekorasyonu yapmanızı tavsiye ederiz.

Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2

Yeşil Koltuklara Uygun Duvar Rengi ve Kağıdı Nedir?

Yeşil koltuklara uygun duvar rengi az önce de gösterdiğimiz gibi oldukça açık tonlarda olan renklerdir. Bu açık tonlarda olan renkler çok şık bir görüntü sergilemektedir. Görsellerimiz arasında yeşil koltuk olmasına rağmen siyah renkli duvar rengi de mevcuttur. Ancak gördüğünüz gibi bu renkler odayı daha da karanlık göstermektedir. Bu yüzden yapılmasını genellikle önermiyoruz. Ancak eviniz büyükse ve aydınlıksa o zaman denemenizde bir sakınca da bulunmamaktadır. Özellikle karanlık renkleri seviyorsanız yine denemenizi öneririz. Yeşil koltuklara uygun duvar rengi gördüğünüz gibi zevklerle olduğu kadar odanızın fiziki durumu ile de ilgilidir.

Yeşil koltuklara uygun duvar rengi ve kağıdı ne diye sorarsanız söyleyelim. Görsellerimize baktığınızda da fark edeceğiniz üzere yeşil koltuklarla genel olarak açık renkli ve sade duvar kağıdı kullanılmıştır. Bu oldukça şık bir görüntü de sunmaktadır. Ancak bu duvar kağıtlarını kullanacaksanız özellikle sade seçmeye ve desenli seçerseniz desenlerini diğer aksesuarlarda kullanmaya dikkat etmeniz gereklidir. Ayrıca tablo ya da fotoğraf gibi farklı şeyleri de kullanmanızı tavsiye ederiz. Yalnızca yeşil koltuklara uygun duvar rengi değil aynı zamanda hepsine uygun dekorasyon da yapmaktasınız. Bu yüzden alışveriş yaparken ilk önce seçeneklerini görmenizi ardından alacaklarınızı aklınızda belirlemeyi en son olarak ise satın alıp uygun şekilde dekorasyonu yapmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede oldukça şık dekorasyonunuz olacaktır!

Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2 Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2 Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2

Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2 Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2 Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2 Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2 Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2 Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2 Yeşil koltuklara uygun duvar rengi 2

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ